Корзина
10 отзывов
+380975062000
+380975062000
+380633285080
УкраинаДнепропетровская областьДнепрПроспект Дмитрия Яворницкого 107
ТОВ «АЛІР»: товары для шлифовки, резки металла
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Пояс страховочный.

Пояс страховочный.

560 грн.

Показать оптовые цены
 • В наличии
 • Оптом и в розницу
Пояс страховочный.
Пояс страховочный.В наличии
560 грн.
Купить
+380975062000
 • +380633285080
Купить
+380975062000
 • +380633285080
 • График работы
 • Адрес и контакты
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производительУкраина
ТипСистема защиты от падений

3. Вказівки з експлуатації.

 1. Споживач зобов'язаний забезпечити експлуатацію поясів в суворій відповідності з вимогами дійсного керівництва. Перед видачею поясів в експлуатацію з дійсним керівництвом повинен ознайомитись працюючий.
 2. До роботи з поясом допускаються особи, ознайомлені залежно від характеру робіт з НПАОП 0.00-1.15-07 «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті», ДНАОП 1.1.10-1.07- 01 «Правила зксплуатации злектрозащитньїх средств», ДНАОП 5.2.30-1.17-91 «Правила техники безопасности при вьіполнении работ на воздушньїх линиях связи и проводного вещания» та СНиП 111 -4-80 «Строительньїе нормьі и правила».
 3. Споживач повинен розробити у встановленому порядку інструкцію з безпечної експлуатації поясів відповідно до конкретних умов роботи.
 4. Під час експлуатації поясів, споживач повинен враховувати специфіку їхнього застосування.

3.4. 1. Пояс 2 ПБ дозволяється застосовувати тільки для фіксації працюючого на робочому місці в умовах, що виключають падіння працівника. Закріплення пояса стропом за елементи конструкції повинне здійснюватися таким чином, щоб вільне падіння в екстреному випадку не перевищувало 0,5 метра.

3.4. 2. В разі проведення вогневих робіт (електрозварювальних, газорізальних і т.д.) повинен застосовуватись пояс тільки з ланцюговим стропом, або стропом з металевого канату.

3.4. 3. Для закріплення за конструкції, при необхідності, повинна застосовуватись чалка.

3.4. 4. Забороняється кріплення стропами із синтетичних матеріалів за елементи конструкцій з гострими ріжучими крайками.

 1. 5. При використанні поясів зі стропами із синтетичних матеріалів в умовах, що сприяють підвищеному механічному зношуванню (по залізобетонних опорах, металевим конструкціям і т.д.) споживач повинен робити їхній візуальний огляд перед кожним застосуванням. Гарантійні зобов'язання на стропи із синтетичних матеріалів з механічними ушкодженнями не розповсюджуються.
 2. Кожний працюючий повинен носити пояс який чітко відповідає його антропометричним даним. Пояс повинен бути відрегульований таким чином, щоб щільно прилягав до тіла людини.
 3. Щодня перед початком роботи працюючий повинен перевірити наявність відмитки про проведення експлуатаційних випробувань, а також візуально перевірити стан пояса в цілому й окремих його комплектуючих:
 • навантажувані елементи поясів не повинні мати ушкоджень: розривів ниток, порушення швів у вузлах з'єднань, розплетень, пропалів, слідів, від агресивних рідин та інших дефектів, що знижують їхню міцність;
 • металеві деталі не повинні мати деформацій, тріщин, зламів;
 • при одночасному натисканні кистю руки на обидва важелі карабіна типу «гак», зев карабіну повинен вільно відкриватися й при відпусканні автоматично закриватися.
 1. Пояс та приладдя необхідно вилучити з експлуатації у наступних випадках:
 • якщо вони піддавались динамічному навантаженню;
 • якщо вони мають дефекти, зазначені в пункті 3.6.
 1. Забороняється проводити самостійний ремонт пояса й приладдя або працювати з поясом та приладдям, що не пройшли випробування на статичне навантаження на початку експлуатації або з терміном, періодичних випробувань, що добіг кінця.

3.9.. Споживач (експлуатуюча організація):

 • повинен призначити відповідальну особу за облік, організацію своєчасного огляду, випробувань і зберігання поясів та приладдя;

повинен завести журнал реєстрації поясів та приладдя з відміткою дат їхніх періодичних оглядів і статичних випробувань.

4. Перевірка технічного стану.

 1. Кожний пояс та приладдя підлягають зовнішньому огляду й випробуванню на статичне навантаження перед наданням в експлуатацію, а також у процесі експлуатації через кожні шість місяців.
 2. Схему статичних випробувань пояса наведено на мал. 2.

Пояс 2 надягають на тверду циліндричну опору 1 діаметром 350 мм і щільно затягують пояс на опорі. Вантаж 6, масою 400 кг, через тягу 5 і перехідник 4 підвішують по черзі за кожний бічний страхувальний вузол 3 і витримують протягом 5 хвилин при кожному навантаженні. Дозволяється навантаження робити за допомогою лебідки, застосовуючи динамометр типу ДПУ-1 кл.2 ДСТУ 13837 і підтримуючи стале навантаження 3920 Н (400 кгс) протягом 5 хвилин.

Після зняття навантаження проводять зовнішній огляд пояса. Залишкові деформації металевих деталей, розриви, обриви ниток, окремих пасм, порушення заплетень канатів та інші механічні ушкодження, що порушують механічну міцність пояса, не допускаються.

 1. Схема статичних випробувань приладдя наведена на мал. 3.

Випробуваний виріб 8 через перехідну ланку 9 кріплять до гака вантажопідйомного механізму 7, навантажують вантажем 6, масою 400 кг, витримують під навантаженням п'ять хвилин. Дозволяється навантаження робити за допомогою лебідки, застосовуючи динамометр ДПУ-1 кл.2 ДСТУ 13837 і підтримуючи сталість навантаження протягом часу випробувань.

Під час випробувань стропа з регулятором довжини навантаженйя прикладають до регулятора довжини.

В момент випробувань регулятор довжини й перепускні пряжки у регульованих стропах не повинні прослизати.

Після зняття навантаження проводять огляд зовнішнього вигляду приладдя. Залишкові деформації металевих деталей, розриви, обриви ниток, окремих пасм, порушення заплетень канатів і інші механічні ушкодження, що порушують механічну міцність приладдя, не допускаються. Всі запобіжники й пружини повинні функціонувати.

 1. Пояси повинні транспортуватися в закритих або вкритих водонепроникним матеріалом транспортних засобах відповідно до Правил перевезень вантажів, що діють на транспорті.
 2. Пояси повинні зберігатися в провітрюваних приміщеннях у підвішеному стані або розкладеними на полицях в один ряд. Приміщення повинне бути сухим (вологість не більше 70%) і захищеним від прямих сонячних променів.
 3. Перед вкладанням для зберігання пояси повинні бути очищеними від бруду, пилу й просушені, а їхні металеві деталі протерто сухим дрантям.
 4. Суворо забороняється зберігати пояси «навалом» або в мішках, ящиках і т.п.
 5. Забороняється зберігання поясів поруч із тепловиділяючими приладами, а також кислотами, лугами, розчинниками, бензином, оливами й іншими хімічно активними речовинами.
 

 

Информация для заказа
 • Цена: 560 грн.